Najnovšie recenzie zo sekcie Hevery

Geko Nožnicový zdvihák 2 t s račňovým kľúčom

Overený zákazník Pro-Tech shop Jano Hupka

Pridané: 1. novembra 2023

Zakúpený v Pro-Tech shop

dobre naradie pre ucel na ktory je vyrobeny.

Overený zákazník Testuj.to Michal

Pridané: 1. novembra 2023

• Silná konštrukcia
  • Jednoduché zdvíhanie
  • podkladová guma v balení
  • Vyššia hmotnosť
  • Horšie skladovanie

Hydraulický zdvihák je vyrobený z robustnej konštrukcie. Je preto ťažší, čo však nepovažujem za problém. Dobrá stabilita aj celková manipulácia. V balení je dodávaná aj podkladová guma, čo hodnotím veľmi kladne.
Zdvíhacia výška 85-385mm, vďaka ktorej sa dostanete pod akékoľvek auto a dostatočne ho zdvihnete.

Overený zákazník Testuj.to Nikol

• Jednoduchý na ovládanie
  • Do 2,5 tony
  • Široké kolesá
  • Ťažký
  • Priestranný
  • Chýba držiak na tyč

Tento nízkoprofilový pojazdný hydraulický zdvihák na prvý pohľad zaujme širokými kolesami, ktoré sa dajú využiť pri výmene pneumatík, takže sa s ním nemusíte naťahovať ( má 13,5 kg). Skvelá je tiež gumová krytka na prahy. Za mňa je fajn na domáce použitie

Overený zákazník Testuj.to Martin

• Veľkosť
  • Nízkoprofilové zdvíhanie

S kúpu tohto heveru som určite neurobil chybu. Hever je bezpečný, jednoduchý na ovládanie a spoľahlivý. Na to, koľko dokáže zdvihnúť, je pomerne malý a prenosný, takže nie je problém ho kamkoľvek vziať so sebou na pomoc. Skvelý výkon za dobrú cenu. Odporúčam ho všetkým motoristom!"

Overený zákazník Testuj.to Václav

• Červená mu pristane
  • Hodí sa k môjmu autu
  • Vyššia nosnosť
  • Už na pohľad kvalitný
  • Ľahko sa s ním manipuluje
  • Vyššia váha

Tento produkt odporúčam! Už som mal možnosť vyskúšať ho pri prezúvaní na zimné pneumatiky a obsluha heveru bez problémov, dostal sa aj pod môj relatívne nízky nárazník a auto zdvihol raz, dva.
Nie je to síce hever do auta na rýchlu výmenu kolesa pri defekte, ale do garáže super...

Overený zákazník Testuj.to Martin

• Spracovanie
  • Robustná konštrukcia
  • Široké kolieska
  • Len jedna guma na zdvíhacej miske.

Zdvihák Sixtol musím naozaj pochváliť. Za málo peňazí veľa muziky :)
Výhodou sú široké kolesá, ktoré poskytujú skvelú stabilitu aj na nespevnenom povrchu. Konštrukcia zdviháka je pevná, takže by mala niečo vydržať. Pod športovými autami je veľkou výhodou nízky profil a v pohode prejde aj pod nízke rameno. Zdvihák určite odporúčam všetkým, ktorí hľadajú kvalitný zdvihák za prijateľnú cenu.

Tagred Hydraulický nízkoprofilový zdvihák 2,5 t TA285

• pevná konštrukcia
  • vysoký zdvih
  • stabilita
  • plynulé spúšťanie
  • páka sa nedá pripevniť k zdviháku, keď sa nepoužíva

Zdvihák som otestoval pri výmene zimných kolies na troch autách a som s ním spokojný.
Zdvihák má dôkladnú konštrukciu a nízky profil, takže bez problémov zdvihne auto so športovým podvozkom, dokonca sa mu podarilo zdvihnúť obe kolesá na jednej strane auta pri jednom založení zdviháka.
Plynulé spúšťanie je tiež veľkou výhodou tohto zdviháka.
Preto zdvihák odporúčam.
Výrobcovi by som odporučil vymyslieť uchytenie páky na zdvihák, aby sa páka nepovaľovala po dielni, keď sa zdvihák nepoužíva.

Overený zákazník Testuj.to Lukáš

Pridané: 30. októbra 2023

• Spracovanie
  • Kompatibilita
  • Odolnosť
  • Kvalita
  • Nie je čo

Bol som milo prekvapený, tento mobilný hydraulický zdvihák 2,5 t nízkoprofilový SIXTOL je super ako silou, tak super vjazdom pod auto. Veľmi tento zdvihák odporúčam všetkým, čo majú garáž alebo bývajú v paneláku, je to všestranný pomocník, bez ktorého sa nikto nezaobíde kto mení gumy alebo opravuje auto.

Overený zákazník Testuj.to Robert

• Konštrukcia
  • Nízkoprofilový
  • Stabilita
  • Robustný
  • Gumová rukoväť

Pojazdný nízkoprofilový hydraulický zdvihák 2,5 t SIXTOL presne vyhovel mojim potrebám a očakávaniam. Zdvihák je veľmi robustný konštrukcia,celkovo sa zdá predimenzovaný- oproti konkurencii,čo je len k prospechu a je perfektné,že je nízkoprofilový a myslím,že sa zmestí pod každé auto,kolesá sa na ňom dobre točia,pekne drží a je stabilný,je fajn,že zdvihák je dodávaný s gumovou vložkou(malý gumový puk) do stredu na zdvíhaciu plochu. Jediná vada a možno len u môjho kusu bola, že gumová rukoväť sa pri doťahovaní pretáča na tyči. Celkovo zdvihák odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• Všestrannosť použitia
  • Pre domáce použitie bez výhrad

Hydraulický zdvihák SIXTOL sme použili pri výmene kolies na autách celej rodiny, aby boli pripravené na zimu.Použili sme ho na 5 autách rôznych kategórií od malých až po MPV. So všetkými si zdvihák bez problémov poradil. Takže jeho nosnosť 2,5 t je dostačujúca. Zdvíhacia kapacita pre osobné vozidlá je dostačujúca. Na domáce použitie výborný pomocník.

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

• hydraulika
  • pojazdné kolieska
  • ľahkosť ovládania

Testovanie hydraulického zdviháka SIXTOL®SX JACK som prenechala manželovi. Použil ho na zdvihnutie nášho záhradného traktora a transportéra. Pri oboch použitiach prešiel na jednotku. Zdvihák sa ľahko nadvihol, manžel mal istotu, že je chránený a nič na neho nespadne. Potom sa jednoducho, vďaka hydraulike, skĺzol dole. Vďaka kolieskam a tomu, že je pohyblivý, nemusel zbytočne zdvíhať, len pohol nohou a bolo hotovo. Môj manžel je nadšený z toho, koľko práce si ušetril a aká jednoduchá je práca na podvozku a pri výmene kolesa.

AMIO Elektrický trapézový zdvihák 3T 12V

AMIO Elektrický trapézový zdvihák 3T 12V

Overený zákazník Filtreaoleje.sk Ján

Zakúpený v Filtreaoleje.sk

• Ľahko prenosný.
  • Zdvihák je dosť hlučný, stredné koliesko v prevodovke je z umelej hmoty takže neviem dokedy vydrží.
  • Zdvihnutie auta je veľmi pomalé a samozrejme aj spustenie

Zdvihák je určený na vozenie v aute. Manipulácia je jednoduchá a v prípade potreby ako je napríklad defekt poslúži dobre.

Overený zákazník Testuj.to Vojtech

• Kvalitné prevedenie
  • Odolná konštrukcia
  • Možnosť zdvihnutia až 2,5 tony
  • Nízky profil pre zdvíhanie áut s nižším podvozkom
  • Zdvíhacia konzola s gumovou vložkou, ktorá zabraňuje poškodeniu zdvíhacích bodov
  • Mohol by mať nejaké pútko na manipulačnú tyč

Nízkoprofilový hydraulický hever SIXTOL SX Jack 2,5T s červeným dizajnom a gumovou podložkou je skvelým nástrojom na zdvíhanie ťažkých áut (zvládne až 2,5 tony) a prácu pod nízkym podvozkom. Jeho konštrukcia a kvalita ma prekvapili. A už na začiatku recenzie ho musím jedine odporučiť, v porovnaní s lacnejšími hevermi za polovičnú cenu si svoju cenovku bezpečne obháji svojou kvalitou a verím, že aj násobne dlhšou životnosťou.
Jeho nízkoprofilový dizajn je ideálny na prácu pod nízkymi vozidlami. S gumovou podložkou je zaistené, že auto zostane pevne na mieste a nedôjde k poškodeniu povrchu zdvíhacích bodov.
Hydraulický systém je jednoducho ovládateľný a umožňuje plynulé zdvíhanie a spúšťanie.
Hever som otestoval naozaj dôkladne, má za sebou zdvíhanie celého rodinného vozového parku pri výmene na zimné pneumatiky, dokopy 4 autá, všetky pomerne ťažké - Volvo V40, V70, V60, XC90. Hever zvládol prácu absolútne bez problémov, bez známok opotrebovania s istotou.

Overený zákazník Testuj.to Tomáš

• jeho nízka výška
  • spravovanie heveru
  • po použití sa rameno hevera vychýlilo na jednu stranu

Hever som použil na výmenu tyčí stabilizátora na vozidle VW Touran. Podľa môjho názoru nie je hever konštrukčne vhodný pre 2,5 tony. Po dvoch použitiach sa rameno heveru vychýlilo k jednej strane. Inak manipulácia bola pohodlná, na mňa ešte trochu tuhý systém uťahovania... keď som chcel dať hever o niečo nižšie, zišiel o dosť veľký kus. Ak by som hever použil na ľahšie auto (Lupo, Fabia atď.), verím, že by splnil moje očakávania.

Overený zákazník Testuj.to Roman

• Konštrukcia
  • Použitý materiál
  • Oceľové kolesá
  • Možnosť zdvíhania nižších vozidiel
  • Nosnosť
  • Pevnosť
  • Trochu väčšia vôľa v zdvíhacom zariadení

Za mňa je dobré, že idú zdvihnúť nižšie vozy, konštrukcia oceľových kolies zabezpečuje dobrú manipuláciu na spevnenom povrchu. Keďže som doteraz používal vyšší zdvihák, tento mi pomohol a uľahčil prácu práve na nízkom aute. Už nemusím auto presúvať na špalky, aby som si auto zdvihol vyššie a mohol použiť vysoký zdvihák. Skvelý pomocník na výmenu kolies alebo servis brzdového zariadenia na vozidlách.

Overený zákazník Testuj.to Ladislav

Pridané: 28. októbra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Nízka výška, vošiel sa aj pod auto zo športovým podvozkom
  • Vysoký zdvich oproti bežným zvedákom
  • Spracovaní
  • Prední kovové kolečka
  • Asi nič splnil očakávania

Pojazdný zvedák splnil očakavnie. Vošiel sa aj pod jedno z mojich aut zo športovým podvozkom a taktiež zdvihol bez problémov aj celú zadnú časť tak aby bolo možé odmontovať obe kolesá naraz. Zatiaľ mu nemám čo vytknuť. snáď len nech vydrží toľko čo môj pôvodný zvedák :)

Overený zákazník Testuj.to Dominik

Pridané: 28. októbra 2023

• Pevná konštrukcia
  • Možnosť jednoduchej manipulácie vďaka kolieskam
  • Nízky základný zdvih a veľký maximálny zdvih
  • Gumový puk na zdvíhanie
  • Balenie
  • Krátka tyč
  • Žiadny držiak tyče

Hydraulický zdvihák je oproti klasickému nožnicovému pohodlný a oveľa rýchlejší. Jediné, čo uberá na pohodlí, je kratšia pumpovacia tyč, pri ktorej sa človek musí pri pumpovaní dosť zohnúť. Ako výhodu aj nevýhodu vnímam robustnú širokú základňu, ktorá poskytuje veľmi slušnú stabilitu, ale obmedzuje miesta, za ktoré sa dá auto zdvihnúť. Manipulácia je vďaka kolesám veľmi príjemná, a to aj pri vyššej hmotnosti zdviháka.

Overený zákazník Testuj.to Ján

Pridané: 27. októbra 2023

• malý profil
  • na osobák dostačujúce
  • Celokovové široké kolesá
  • nemá držiak na tyčku, ktorý by mohol byť pozdĺž trupu zdviháka (ľahko sa totiž stratí, keď sa odpojí:)

Je to moja druhá skúsenosť s týmito typmi zdvihákov. Na 2,5 tony je to super, oceňujem malý profil, všestranne široké kolesá. Možno zdvíhacia noha by mohla byť trochu širšia. Ale na druhú stranu gumu pätky odoberiete a cez guľu zdvihnete celý zadok auta a dobre to sedí vďaka menšiemu priemeru.

Heyner zdvihák nožnicový s račňou 1,5 t

Heyner zdvihák nožnicový s račňou 1,5 t